Aeres VMBO en MBO Almere is gezond

Date

ALMERE – Aeres VMBO en MBO Almere heeft het vignet Gezonde School behaald. Met het vignet Gezonde School laat de school zien dat zij voldoen aan de kwaliteitscriteria die zijn opgesteld door deskundigen. “Wij zijn is trots op dit behaalde resultaat!”

Werken aan gezondheid op school loont. Het draagt bij aan betere schoolprestaties, minder schooluitval en een gezondere leefstijl. Zo zorgt Aeres VMBO en MBO Almere voor actieve en gezonde leerlingen, een veilige schoolomgeving, een fris klimaat én heeft de school aandacht voor de persoonlijke en sociale ontwikkeling van haar leerlingen.

Directeur Bauke Houtsma van Aeres VMBO en MBO Almere is trots om een Gezonde School te zijn. “Vanaf nu hangt in onze school het logo Gezonde School. Zo kan iedereen bij binnenkomst zien dat onze school een gezonde school is!”

Gezonde School is een samenwerking tussen diverse landelijke organisaties. Wilt u meer weten over (het vignet) Gezonde School? Kijk dan op www.gezondeschool.nl.

Talent voor groei