Leerlingen Aeres VMBO Leeuwarden blij verrast met een smaakvol kerstpakket!

Date

“Het is erg leuk van de school en heel goed voor de mensen die het thuis wat minder hebben.”, aldus Isabella de Boer. Rens Veenstra vult aan, “Ik ben er blij mee en we kunnen er thuis samen lekker van eten!”.

Welkome aanvulling voor de feestdagen

Mike Beulens krijgt heel veel positieve reacties van leerlingen die deze week het kerstpakket met allerlei eten en drinken bij hem komen ophalen. De ICT medewerker greep deze unieke kans met beide handen aan en zorgde ervoor dat er binnen twee weken maar liefst 495 goedgevulde kerstshoppers klaarstonden in het leslokaal.

Vanuit het Jeugd Educatie Fonds mag onze school, naast het verstrekken van gratis schoolmaaltijden, in de kerstperiode iets extra's doen voor de leerlingen. “Wij zijn trots op de collega’s die met veel zorg deze prachtige kerstpakketten met allerlei lekkernijen hebben samengesteld voor alle vmbo leerlingen op de school!”, zegt directeur Marga Schmit. Voor de ene leerling is het gewoon een leuk pakket, maar voor de ander is de kersttas een zeer welkome aanvulling op de kerstinkopen thuis.

Op onderstaande foto krijgen Valerie Sijtsma en Isabella de Boer uit klas 2.4K (rechts op foto) de goedgevulde kersttassen van Astrid Kooistra (docent Wiskunde) en ICT medewerker Mike Beulens.