Aeres Kerstmarkt op 21 december

Date

Veelzijdige kerstmarkt in Leeuwarden

Onze leerlingen hebben ook dit jaar weer hard gewerkt om de Aeres Kerstmarkt tot een succes te maken. De markt is in onze kantine, te bereiken via de hoofdingang van onze school aan de Jansoniusstraat 2, van 13.00 tot 16.00 uur.

In onze sfeervol ingerichte kantine bieden we allerlei zelfgemaakte kerststukjes, kerstkaarsen, kersthapjes en andere mooie artikelen aan tegen een zacht prijsje. We gaan nagels lakken, er is muziek en u kunt onze levende kerststal bewonderen. Ook is er een vintagemarkt en een loterij.

Goed doel
De opbrengst van de Aeres Kerstmarkt gaat naar een goed doel. Dit jaar is dat ‘Stichting vrienden van ONS ziekenhuis’ van het MCL in Leeuwarden. We gaan helpen om hun nieuwe droom te realiseren: een speeltuin bij de kinderafdeling van het Medisch Centrum Leeuwarden.


p.s. graag contant geld meenemen, u kunt bij ons helaas niet pinnen.