Ziekmelden

Mailen naar: absentie.vmbo.lelystad@aeres.nl onder vermelding van voor- en achternaam en klas van uw kind. 

Absentie doorgeven kan ook door tussen 08.15 en 9.30 uur te bellen naar de absentiecoördinator, mevrouw Pool, via telefoonnummer 088 020 53 01. 

Schoolleiding

Directeur:

De heer Wijtsma

 

Teamleiders:

De heer van Asselt 
j.van.asselt@aeres.nl

Mevrouw de Jonge
t.de.jonge@aeres.nl          

Administratie

Mevrouw Riel en mevrouw Wout
vmbo.lelystad@aeres.nl

De administratie is (telefonisch) bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 08.15 - 16.30 uur.

Financiële administratie

Mevrouw van Oord 
j.van.oord@aeres.nl

De financiële administratie is (telefonisch) bereikbaar op maandag van 8.15 - 16.30 uur en op dinsdag en woensdag van 12.30 - 16.30 uur op 088 - 0205242.

Dagcoördinatoren

Mevrouw Holland, mevrouw Vennik en de heer Stuij

dagco.vmbo.lelystad@aeres.nl

Orthopedagoog

Mevrouw Koopmans
j.koopmans@aeres.nl

Stage-coördinator

Mevrouw Holland
a.holland@aeres.nl

De heer Dopmeijer
b.dopmeijer@aeres.nl

Decaan

Mevrouw Vennik
m.vennik@aeres.nl  

Examensecretaris

De heer Ipema
a.ipema@aeres.nl

Interne vertrouwenspersoon

De heer Linderhof
m.h.m.linderhof@aeres.nl

Mevrouw Plomp
h.plomp@aeres.nl

Anti-pestcoördinator

De heer van Vemde
h.van.vemde@aeres.nl 

Zorgcoördinator

De heer Pawironadi
e.h.k.pawironadi@aeres.nl

Ouder Advies Raad

Mevrouw Egberink
bianca.egberink@outlook.com