Rechtstreekse contactgegevens

 

Ziekmelden

088 - 020 5300

van 8.15 - 9.00 uur

Schoolleiding

Directeur:

Dhr. L.H. Wijtsma

Teamleiders:
Dhr. J.O. van Asselt

j.van.asselt@aeres.nl

Mevr. T. de Jonge

t.de.jonge@aeres.nl          
Administratie

Mevr. I.E.W. Riel en mevr. S.F.E. Wout

info.lelystad@aeres.nl

De administratie is (telefonisch) bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 08.15 - 16.30 uur.

Financiële administratie

Mevr. J. van Oord

j.van.oord@aeres.nl

De financiële administratie is (telefonisch) bereikbaar op dinsdag van 8.15 - 16.30 uur en op woensdag en donderdag van 12.30 - 16.30 uur op 088 - 0205242.

Dagcoördinatoren

Mevr. L.M. Grovenstein, mevr. M.J ten Berge, mevr.  J.E. Holland en dhr. P.B. Stuij

dagco.vmbo.lelystad@aeres.nl

Orthopedagoog

Mevr. J. Koopmans

j.koopmans@aeres.nl

Stage-coördinator

Mevr. J.E. Holland

a.holland@aeres.nl

Dhr. J.B. Dopmeijer

b.dopmeijer@aeres.nl

Decaan

Mevr. M.J. Vennik

m.vennik@aeres.nl  

Examensecretaris

Dhr. A. Ipema

a.ipema@aeres.nl

Interne vertrouwenspersoon

Dhr. M.H.M. Linderhof

m.h.m.linderhof@aeres.nl

Mevr. H. Plomp

h.plomp@aeres.nl

Anti-pestcoördinator

Dhr. H. van Vemde

h.van.vemde@aeres.nl 

Zorgcoördinator

Dhr. E.H.K. Pawironadi

e.h.k.pawironadi@aeres.nl

Ouder Advies Raad

Mevr. B. Egberink

bianca.egberink@outlook.com